Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Agata Poręba - Psychoterapeuta Lublin

Agata Poręba - Psychoterapeuta Lublin Psychoterapia Lublin - poradnia Agaty Poręby oferuje kompleksowe wsparcie w sytuacji trudności w życiu codziennym rozmaitego typu od depresji po aktywizację osób bezrobotnych.

Agata Poręba jako profesjonalny psycholog i terapeuta niesie wsparcie osobom dorosłym jak również dzieciom i młodzieży. Wizytę umówić można w w NZOZ Poradni Zdrowia KUL, Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży oraz w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

Psychoterapeuta Agata Poręba pracuje też jako nauczyciel uniwersytecki. Prowadzi także współpracę z firmami w zakresie szkoleń psychologicznych oraz biznesowych, a także projektów rozwojowych oraz aktywizowania osób bez zatrudnienia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. Dobro Klienta zawsze jest w jej pracy najistotniejsze. Odwiedzając jej gabinet można skorzystać z diagnozy psychologicznej, psychoterapii, konsultacji psychologicznej. W ramach pracy prowadzi też szkolenia oraz warsztaty. Poradnię Agaty Poręby warto polecić, gdyż proponowana przez nią pomoc psychologiczna przynosi namacalne efekty. Powinno się również dodać, iż Agata Poręba w dalszym ciągu poszerza swoją wiedzę w aspekcie psychologii w toku studiów doktoranckich.

Szczegóły strony agataporeba.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę agataporeba.pl:

Agata Poręba - Psychoterapeuta Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 6 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: