Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Escape Room Toruń

Escape Room Toruń Przyjdź do Domu Kłódek, w którym czeka na Was masę atrakcji i szalona zabawa w jednym z 4 tematycznych pokoi. Zabawa z gatunku Escape Room to rozrywka na najlepszym poziomie dla dzieci i dużych. Nasz lokal to szczególne miejsce, w którym logika łączy się z wyobraźnią. Gwarantujemy przystępne ceny i pokoje o zróżnicowanym poziomie trudności. Tutaj każdy zrozumie, że dobra zabawa to podstawa.

Escape Room to gra polegająca na rozszyfrowywaniu łamigłówek. Celem każdej gry, ustalonej na czas 60 minut jest wyszukanie klucza do drzwi wyjściowych. Łącząc siły próbujecie odszyfrowywać następujące kłódki i łamać co raz to bardziej zaawansowane kody. Czas jest Waszym największym wrogiem. Zorganizowaliśmy dla Was ciekawe scenariusze i nietypowe rozwiązania. Mistrz Gry, strzegący Waszej drużyny, nadzoruje przebieg gry od samego początku.

Dom Kłódek to kreatywne miejsce, w którym wyobraźnia odgrywa główną rolę. Zajrzyjcie do nas wraz swoją drużyną (od 2 do 7 osób) i zdecydujcie się który pokój Wam najbardziej odpowiada. Czas biegnie do przodu! Tik tak, tik tak. Tylko od Was zależy czy uda Wam się wszystko rozwikłać. Zapraszamy!

Szczegóły strony www.domklodek-torun.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.domklodek-torun.pl:

Escape Room Toruń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 6 Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: