Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Gokarty wyczynowe

Gokarty wyczynowe Driverprogram to fundacja, zajmująca się wspieraniem pasjonatów sportowych w zakresie rozwoju ich wyścigowych umiejętności. Dysponujemy świetną ekipę kierowców, którzy wiedzą jak przekazać wiedzę związaną z gokartami. W zakresie tworzonych przez polską fundację zajęć wchodzą - kolonie z kartingiem dla dzieci, treningi dla najzdolniejszych czy też półkolonie na PGE narodowym. Podczas organizowanych przez nas imprez zapewniamy dzieciom wysokiej jakości gokarty zawodowe, które utrzymane są w nienagannym stanie technicznym.
Zapewniamy także współpracę dla sponsorów. Zapewniamy między innymi reklamę w obiektach przez nas użytkowanych czy też w kanałach komunikacji stosowanych przez fundację. Sponsorom oferujemy podziękowania czy umieszczenie loga firmy w każdych materiałach promocyjnych. Zobaczysz że współpraca z nami to naprawę dobry pomysł.


Zachęcamy do nas zarówno pasjonatów wyścigów jak i sponsorów. Pierwszym zapewniamy wsparcie i gokarty profesjonalne, a sponsorom reklamę.

Szczegóły strony www.driverprogram.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.driverprogram.pl:

Gokarty wyczynowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 3 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: