Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Kurs jazdy defensywnej

Kurs jazdy defensywnej Celem szkolenia jazdy defensywnej jest nauczenie kierowców bezpiecznego stylu jazdy i unikania zagrożeń i kolizji na drogach. Każdy kurs składa się z teorii i praktyki. W trakcie wykładów nasi instruktorzy przedstawiają podstawowe kwestie związane z bezpieczeństwem: wykorzystanie potencjału technicznego samochodu, nowoczesne techniki hamowania, przyczyny i skutki kolizji drogowych, psychologia dla kierowców, udzielanie pierwszej pomocy, a także umiejętnośc odczytywania bodźców zewnętrznych podczas jazdy samochodem.
Podczas zajęć praktycznych uczestnicy kursu będą mogli nauczyć się poprawnego wychodzenia z poślizgów i wczesnego reagowania na nagłą przeszkodę. Dowiedzą się o ergonomicznej i poprawnej pozycji za kierownicą, która wpływa na lepszą widoczność podczas prowadzenia samochodu. Uczestnicy kursu będą mogli w praktyce poznać zasadę minimalnego zaufania w relacji do innych kierowców, a także możliwośc przećwiczenia bezpiecznego hamowania w zróżnicowanych warunkach drogowych i pogodowych. Ich styl jazdy zostanie zaanalizowana przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem, który pomoże skorygować błędy i doradzi jak skuteczniej wdrożyć zdobyte na szkoleniu umiejętności.
Kurs jazdy defensywnej poprawia technikę jazdy samochodem i uczy jazdy ekonomicznej. Efektem zaliczenia wszystkich etapów kursu jest redukcja eksploatacji samochodu i podwyższenie poziomu bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, jak i przewożonych towarów. Kursy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy przekazują swoją wiedzę w sposób kompetentny i łatwy do zrozumienia. Nasi kursanci otrzymają od nas pomocne materiały szkoleniowe i umiejętności, mają wpływ na poprawę techniki jazdy pojazdem mechanicznym.
Nasz ośrodek jazdy to miejsce przyjazne każdemu kierowcy. Dbamy o rozwój praktycznych zdolności naszych kursantów, oferując nowoczesne i specjalistyczne szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i ekonomii jazdy.

Szczegóły strony www.odtj.net:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.odtj.net:

Kurs jazdy defensywnej

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 4 Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: